Naciśnij „Enter”, aby przejść do treści

HONDA B

0

W niedalekiej przyszłości, a mianowicie może pojawić się rok 2015 -2016 raz tylko na krajowym samochodu HONDA wybitnego producenta. Chociaż prototyp nazywa HONDA «B», co oznacza przynależność do klasy «B» Car ...

HONDA B

HONDA B

Zamiar wydać samochód poniżej CIVIC, producent powiedział drugi dzień na Beijing Motor Show. Nowa Honda musi najpierw podbić wschodzące rynki Azji i Indiach, a ten samochód jest przeznaczony na rosyjskim konsumenta.

Z wyglądu można stwierdzić, że ten samochód jest przeznaczony dla młodego człowieka współczesnego - duże koła, zaniżone odprawy, ostrymi krawędziami i wyrzeźbionych mięśni reflektory sprawiają, że samochód bardzo atrakcyjny z zewnątrz.

HONDA B ciało

HONDA B ciało

układ optyczny LED

układ optyczny LED

Honda B i nie jest pozbawiony nowoczesnych funkcji - można zobaczyć diodowe reflektory, światła przeciwmgielne LED zamiast lusterka boczne zamontowane kamery cofania, duży tylny „obsady” świeci LED. Samochód będzie miał ciało pięciodrzwiowy hatchback, który po raz kolejny podkreśla ostry i gwałtowny charakter samochodu.

boczny

boczny

a tylna część boczna

a tylna część boczna

zad

zad

potężny zderzak

potężny zderzak

masywne tylne światła

masywne tylne światła

Salon będzie miał wiele nowoczesnych funkcji, które nie były dostępne w samochodach, na przykład - synchronizacja z komputerem pokładowym i sterownika tabletu, a także obrazu wyjściowego z boków i tyłu aparatu do tabletu.

Niewiele jest informacji na temat nowych silników HONDA B, według nowego projektu producenta zostaną wykonane w taki sposób zmniejszenia zużycia paliwa i zwiększenia mocy. Podstawowa wersja samochodu będzie wyposażony w czterocylindrowy silnik benzynowy (jeszcze nie ogłosił, pojemność). I to będzie także wersja hybrydowa z samochodu, który był nazywany FUNTEC, natomiast charakterystyka milczy.

Przekładnie i automatyczne i mechaniczne. Mechanika prawdopodobnie otrzyma sześć asyst, ale automatyczna skrzynia biegów dostanie bezstopniową zmianowego.

Czytaj więcej:   Elektronika samochodowa. Automatyczne i ręczne. Jaka jest różnica?

Co będzie HONDA B nie jest jeszcze jasne, w Rosji, jednak jeśli producent postanowił konkurować z tradycyjnymi maszynami, w tym must-zegarek.

Cieszymy się do naszej wiadomości Autoblog.

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *