Naciśnij „Enter”, aby przejść do treści

Test-drive Infiniti FX37S - skandalicznie piękne i nieprzyzwoicie mocny

0

On wygląda jak zwierzę drapieżne czai przed skokiem. Daje do zrozumienia, że ​​sprawa od razu z charakterem niespokojnej nie będzie łatwe. Pochłania jak olej w zbiorniku ma nieszczelności. On stara się być zarówno komfortowy i sportowy. Adowa nieodpowiedni mieszaniny w jednej maszynie. My nawet z pewnym drżeniem przyszła do testu, tak jak oswoić trzystu „konie”.

Dla samochodów premii trudne do zastosowania konwencjonalnych kryteriów oceny. Z ceną stu tysięcy dolarów nie działa stosunek jakość / cena, a różnica w „dziesiątce” nie jest tak krytyczna. Takie maszyny mogą stać się nieprzyzwoicie bogatych ludzi, dla których koszty eksploatacji samochodu są mało prawdopodobne, aby stanowić znaczącą część budżetu. Znacznie ważniejsze poczucie kontroli nad maszyną, tak to wygląda z zewnątrz i daje czy przyjemności posiadania i zarządzania. Dlatego potencjalny właściciel jest mało prawdopodobne, aby odstraszyć koszt jednego lub Hull na Infiniti FX.

W pojeździe testowym podróżował Infiniti FX 37 S w pełnej Hi-Tech

Kabina 3D panoramiczny Infiniti 37 S * 

Aby zobaczyć obraz, przesuń kursor myszy przytrzymując lewy przycisk. 

Na początek kilka słów o samochodzie i że podobają predstavlyaet.Infiniti FX - Sportowy rozjazd premium. W linii producenta, odbywa się pomiędzy małym crossovera EX oraz pełnowymiarowego SUV QX. Wymiary - 4865h1925h1650 mm prześwit - 184 mm, Ciężar - 2010 kg. silniki pojazdów wyposażony objętości powietrza 3,7 l (333 KM) lub 5,0 (400 KM), z siedmiu automatyczną skrzynią biegów. Napęd na tylne koła, a wszystkie koła z autorskiego systemu intelektualnego chwili redystrybucja Attesa E-TS. Model ten jest unikalny w składzie Nissan.

Predator przed skokiem

Jeśli zadanie nie tylko kupić drogie, komfortowy i sportowy samochód, ale także wyróżniają się na drodze - FX 37 S to bardzo mądry wybór. A poprzednia wersja była, co najmniej zauważalne. Nowością jest niemal krzyczy o jego indywidualizm.

Ale szczerze mówiąc, projektanci niemal poszedł zbyt daleko. W pewnym sensie, to rozjazd sport przypomina bywalec siłowni, która jest trochę pompowana. Zdecydowanie trudno ocenić projekt, jest to zbyt oryginalne. Ale to na lepsze, nie każdy może być w języku niemieckim rygorystyczny i spokój.

Infiniti 37 S

Infiniti FX 37 S i promieniuje energię i siłę, wszelkiego rodzaju pokazuje, że to może być bardzo szybki i gotowy skoczyć do przodu w dowolnym momencie. Zwracać uwagę na to na ulicach i bezwarunkowo ustąpić. optyka głowy Sly zez dopasowane także wygląd. Podkreśla moc i szerokie skrzela na przednich błotnikach. czy są one obciążenie funkcjonalne inna kwestia, ale wygląda imponująco.

Stając wszystko i „żywność”. Zaokrąglona linii dachu i szyby, spoiler na szkle i dwóch rur wydechowych. Tak tam spalin, nawet szyny - Wszechstronne cechy - i tu podkreślić szybkiego sylwetkę.

wnętrze

Konstrukcja wnętrza pasujące do obudowy. Tutaj też i nie pachnie czyste linie, wszystko jest dość niezwykłe. Że istnieje tylko zaprojektować deski rozdzielczej przed fotelem pasażera. Ale pretensjonalne wnętrze nie można nazwać - to niezwykła, ale gustowne projektantów było wszystko w porządku.

Czytaj więcej:   Test Drive Kia Rio: europejski wektor!

Prawie wszystko, co można dotrzeć rękę kierowcy lub pasażerów pokryte skórą z jednej z dwóch odcieniach. Reszta - miękki plastik. Wyjątkiem jest panel konsoli środkowej i błyszczące wstawki „pod drzewem” na kartach drzwi i wokół dźwigni zmiany biegów. Choć nie obyło się bez małej wada - zębatki i blok powietrza pudła dla tylnych pasażerów są wciąż dość tanie wykończenie. Jednak zauważyć, szukaliśmy czegoś specjalnie narzekać. W pozostałej siedzi w FX 37 S od razu zrozumieć, że jesteś w luksusowy samochód.

Urządzenie jest dość wysoka, ale wsiadanie i wysiadanie z niego całkiem wygodne. Nie jest wymagany dodatkowy sterownik lub podnóżek pióro średniego wzrostu. Jak przystało na samochód w tej klasie po wyłączeniu zapłonu, to odpycha kolumny kierownicy i fotela, aby ułatwić wejście na pokład i lądowania. Następnie umieścić je w pozycji ostatniej regulacji. Oczywiście, istnieje również pamięć na dwie komórki.

Ilość regulacji siedzenia budzi respekt. Poza zwykle do przodu / do tyłu, w górę / w dół i pochylenia oparcia pleców jest regulowane podparcie odcinka lędźwiowego, wysokość poduszek kolan, a także szerokość podparcie boczne. I oddzielnie dla dołu iz powrotem. Wiele opcji, prawda? Ale należy pamiętać, że nie wystarczy regulacja podparcia lędźwiowego. Nawet minimalnie pozycja wybrzuszenie przyszła do mnie w ogóle na części pleców, który wolałby. Dlatego do końca wygodne nie mógł pozostać w foteliku. Kierownica jest regulowana w dwóch kierunkach. Jest również odpowiedzialny za siłowników.

Pomimo imponujących rozmiarów maszyny, wewnątrz nie zbyt przestronne. Zwłaszcza pomiędzy kierowcą a pasażerem. Podświadomie oczekują więcej. Ale pasażerowie tylnych całkiem wygodnie. Wzrosła w porównaniu do swojego poprzednika, rozstaw osi jest całkowicie rozdawane w celu poprawy komfortu na tylnym rzędem siedzeń. Nawet dla wysokiego kierowcy może siedzieć bez ograniczeń. I przeznaczyć przestrzeń pomiędzy przednimi i tylnymi pasażerów, a wszystko to bez problemów. Tylne oparcia siedzeń są regulowane pochylenie w długiej podróży wszyscy będą w stanie zatrzymać, ponieważ jest to wygodne. Oczywiście, podróżując razem lepiej. Chociaż istnieje podejrzenie, że pasażerowie nie pomyślał w pierwszej kolejności. Jednak maszyna FX 37 S w pierwszej kolejności dla kierowcy. To on powinien otrzymać maksymalną przyjemność z ruchu wewnątrz Infiniti.

Napęd: zachować mi siedem, sześć nie będzie trzymać

Infiniti 37 S

I najbardziej interesujące. Kliknięcie na przycisk otwiera samochód, aby dostać klucz do tego nie jest konieczne. prasy krawędziowej, uruchomić silnik poprzez naciśnięcie przycisku. Deska rozdzielcza spełnia mrugania światła i próbny strzałkę z ziemi aż do oporu. Nie wiem, jak ktokolwiek, i mam ten gest urządzenia nadal wywołuje entuzjazm i chęć dzieci do „put” strzałę już w ruchu. Ale dać się sprowokować nie warto. Niech FX 37 w nieco więcej niż dwóch ton moc 333 w kształcie litery V sześć uporać się doskonale z masy.

Czytaj więcej:   test drive Volvo S60 - pyskaty emeryt

Nieco mniej niż siedem sekund, co jest wymagane w celu przyspieszenia samochodu od zera do stu. Dobry wynik. Chcesz więcej? Dla masz pięć-litrowy FX 50.
Więc jadę. On jest po prostu świetny. Że rulish bardzo dość duża maszyna zapomnieć niemal natychmiast. Jest kontrolowany przez dobrze. Układ kierowniczy jest wystarczająco ostry czuć wielką trajektorię w rogach, ale niezbyt dobrze poinformowany, aby nie przekazywać do rąk kierowcy każdy Ukrainiec nierówny asfalt. Bilans spotkał niemal idealnie.

Skręty FX 37 S jest przykręcony dobrze dzięki inteligentny system napędu na wszystkie koła Attesa E-TS. W języku rosyjskim oznacza to, że w normalnym trybie, ma napęd na tylne koła, a po jego zakończeniu, jak to konieczne. Sama maszyna decyduje, kiedy i ile redystrybucji czas pomiędzy przednią i tylną osią i jest w stanie hamować koła niezależnie czy jest to konieczne. Więc z obchodzenia się z samochodem w ogóle dobrze. Choć rozbiórka przedniej osi można jeszcze osiągnąć z silnym pragnieniem. Małe rolki w narożnikach, dla lepszego przenoszenia jest tryb sportowy, co przekłada się na zawiesinie bardziej sztywna i nie pozwala na samochód drgać w aktywnej jazdy i wskazując się podczas hamowania.

Z pedału gazu w samochodzie powinna być przyjaciółmi, a nie naciskać zbyt mocno. Bardzo dużo jest elastyczny. Samochód dosłownie skacze do przodu, niezależnie od prędkości, z jaką to jechało. Do bezpiecznej jazdy? Nie z Infiniti FX 37 S, ponieważ nie spróbować. I dzięki za że należy mówić nie tylko świetny silnik, ale nie mniej doskonałą maszynę siedem prędkości.

Przełączanie jest prawie nie czułem. Ale, jeśli to konieczne, pod kickdown on może rzucać i dwie asysty, co daje przyspieszenie huraganu. Oraz w trybie sportowym, jak przystało, posiada pęd powoli włączać rośnie. Chcesz zarządzać przełączanie na własną rękę? Nie ma problemu, usługi kierowca jako wygodnych dźwigni i wiosła manetki. Czerwona strefa na obrotomierz tutaj, nawiasem mówiąc, zaczyna się już z siedmiu i pół tysiąca. Co ciekawe, niezawodny biegu jałowego nie pozwala silnikowi kręcić ponad czterech tysięcy obrotów na minutę.

Tak, że dynamika w tym Crossover porządku. Dlatego „sport” prefix to usprawiedliwia nieco więcej niż pełny. Hamulce również dopasować dynamikę maszyny może zatrzymać się bardzo szybko.

Komfort, ergonomia i sprzęt dodatkowy

Sport i sportowy, ale oczekujemy od Infiniti, i to jest pewien poziom komfortu. A z tym, FX 37 S, również bardzo dobre. Ergonomii miejsca kierowcy jest doskonała, z wyjątkiem spraw osobowych autora do siedzenia. Aha, i można złożyć skargę do sterowania radiowego joystick i wycieczkowych, że i dążyć, aby ramię w niewłaściwym czasie. Ale to jest tylko problem, i to jest małe. Dokonywanie konsolę środkową i komfort na najwyższym poziomie. Wszystko jest logiczne i poręczny. Menu radia i systemu nawigacji jest całkowicie rusyfikacji. Szkoda tylko, że nawigacja sama w naszym kraju jest niemal całkowicie bezużyteczny z powodu braku map zdecydowanej większości dróg.

Czytaj więcej:   test drive Renault Sandero Stepway: Teraz z "automatyczne"!

Infiniti 37 S

Jeśli mówimy o radiu trochę o jego funkcji. Na dźwięk odpowiedzialny firmy Bose, który został wyposażony 37. wielu głośników i subwoofera pod podłogą bagażnika. Brzmienie okazało, naszym zdaniem, doskonałe. Podczas gdy fani „UMTS UMTS” bas wydają się niewystarczające. Jako źródło dźwięku można użyć dysków, nośników USB, iPod / iPhone lub dowolnego telefonu / odtwarzacza poprzez AUX. Dyski mogą być kopiowane do wewnętrznego dysku twardego. Doskonała wdrożony do pracy z telefonem Bluetooth. Na ekranie można zobaczyć ostatnie połączenia, korzystać z książki adresowej i wybrać numer klawiszy programowalnych. Dlatego nie może wydostać się z kieszeni.

Oprócz nawigacji i ekranie radia jest również wykorzystywany do pracy z dodatkowym przeglądu aparatu. Dlatego do tej pory nie zostało powiedziane słowo o wymiarach urządzenia i problemów z nimi związanych. Tylko dlatego, że problemy te nie występują w zasadzie. Cztery kamery umieszczone na wszystkich stronach samochodu tworzą kompletny obraz tego, co dzieje się wokół samochodu. A parking jest bardzo niedrobnokomórkowego samochód zamienia się w ekscytującą grę. I nie tylko parking, aparat będzie również pomóc, jeśli trzeba ścisnąć między samochodami w korku.

W rezultacie,

Infiniti 37 S

Infiniti FX 37 S jest w stanie dostarczyć wielką przyjemność jazdy. I niech ktoś wybrać bardziej praktyczne Touareg, a ktoś - status Cayenne. Bohater naszego przeglądu znaleźć niż „haka” potencjalnego nabywcy. W którym wciąż mieszka złośliwy dziecko, które chce nie podoba w ogóle. Najważniejsze jest to, że dziecko nie zarabia tyle tylko trzeba kupić 37., ale także, aby zaspokoić swoje apetyty. 20 litrów 95 oktanowej z przedrostkiem „super” - normalne zużycie dla tego samochodu w cyklu miejskim. I korki nie są winni. Na pełnym baku 87 litrów, musieliśmy jechać trochę mniej niż 400 kilometrów. Jeszcze nie nauczył się jeździć trochę spokojniej. Na torze podczas jazdy próbnej, konsumpcja spadła do 18 l / 100 km i może wynosić do 13-14, ale czas nie wystarczyło. Dla zabawy, jak wiadomo, trzeba zapłacić.

CASCO

Średnio dla różnych firm, które świadczą usługi w celu obliczenia kosztu polityki CASCO za rok wynosi między 35 a 40 tysięcy. Hrywna.

Infiniti samochód jest podana w reprezentacji Ukrainy

DO okresowość km koszt, UAH

10000

DO okresowość km Koszt MOT, UAH *
10000 od 2145
20000 od 2145
30000 od 6000
40000 od 2145
50000 od 2145
60000 od 9000
70000 od 2145
80000 od 2400
90 000 od 9400
100000 od 2145

* Koszt czasu pracy 240 UAH.

Infiniti FX

$ 71 ... $ 245,00 101 445,00

Infiniti FX : COMPONENTS (10) | Komentarze (3)

Pełna galeria zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *